قوانین و مقررات

در زمان خرید لطفاً به نکات زیر دقت داشته باشید :

مانتوهای ایواپوش همه از بهترین پارچه ها تهیه شده‌اند. رنگ‌هایی که در مانیتور و یا صفحه موبایل خود مشاهده می‌کنید، ممکن است بنا بر تنظیمات دستگاه شما یا کالیبره‌نبودن آن، چند درصد با رنگ اصلی پارچه‌ها متفاوت باشد. اما کارشناسان ما عکس ها را در طبیعی‌ترین حالت ممکن قرار میدهند.

– اطلاعات مشتریان عزیز ما به صورت کاملا محرمانه نزد ایواپوش محفوظ می ماند.

– فقط با یکبار خرید از مانتو ایواپوش، در کالکشن‌های بعدی شما را از محصولات جدید مطلع خواهیم کرد و از تخفیف های ویژه ما با هر بار خرید برخوردار خواهید شد.

– مانتو های ایواپوش با دقت بررسی می شوند تا قبل از ارسال به مشتری دارای نقص و ایراد نباشند. اما از آن‎جا که ما به خریدار خود اهمیت می دهیم، در صورت بروز هر مشکلی می‎توانید با ما تماس بگیرید.

– سفارشات پرداخت نشده در سایت تا 1 روز در سایت معتبر می باشد و در صورت عدم تکمیل فرایند پرداخت، به صورت خودکار حذف می شود.

قوانین ایواپوش

– سفارشات پرداخت نشده در زمان فروش ویژه تنها تا زمان فروش ویژه معتبر می باشد و در صورت عدم تکمیل فرایند پرداخت، به صورت خودکار حذف می شود. توجه داشته باشید سفارش بدون پرداختی بدین معنی میباشد که سفارشی ثبت نشده است و امکان اتمام محصول وجود دارد.

– هزینه ارسال کالا در ایواپوش رایگان خواهد بود.

– پس از ثبت سفارش در سایت، حداکثر طی 2 روز کاری کالاها از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد.

– اگر قبل از آغاز فرایند ارسال و تحویل سفارش به اداره پست قصد تغییر و یا لغو سفارش خود را داشته باشید با تماس با پشتیبانی ایواپوش، می توانید سفارش خود را تغییر و یا لغو کنید. و در صورت لغو سفارش هزینه خود را حداکثر طی 12 ساعت بعد دریافت می نمایید.

– در صورتی که سفارش شما از طریق پست ارسال شده باشد و سپس درخواست تغییر و یا لغو سفارش را داشته باشید، باید صبر نمایید تا کالا به دست شما برسد سپس با هزینه خود کالا را از طریق پست مرجوع کنید. پس از رسیدن کالا مرجوع شده به دست ایواپوش هزینه کالا طی 12 ساعت بعد به شما بازگردانده می شود.

راه های ارتباطی با ایواپوش

Telegram
WhatsApp
Instagram
فهرست
×
واتساپ